Referencie

S Marekom musím vyjadriť veľkú spokojnosť, pomohol nám s refinancovaním hypotéky, aktuálne na mesačnej splátke šetríme viac ako 50 €. Má široký záber finančných znalostí - odporúčam ho ako poradcu pri prehodnotení finančnej situácie rodiny.

Ing. Pavol M., kontrolór, Piešťany

Marek nám pomáhal s financiami na byt. Od začiatku bol veľmi ústretový a ochotný v celom procese vyberania hypotéky, ochotne nám vypracoval viaceré ponuky a poradil nám s výhodami aj nevýhodami ktoré s nimi boli spojené. Keď sme boli v časovej tiesni bol ochotný pomôcť aj nad rámec bežného pracovného času. S hypotékou sme spokojní, ak potrebujete poradiť aj Vy, Mareka Vám vrelo odporúčam.

PharmDr. Lukáš D., monitor klinických štúdií a doktorand v oblasti klinickej farmakológie, Bratislava

Ako pracujúci človek nemám časť zisťovať, preskúmavať,porovnávať a inými spôsobmi získavať korektné a aktuálne  informácie, ktoré sú pre mňa potrebné pri uzatváraní či už poistných zmlúv, iných finančných, prípadne investičných produktov. Získal som kontakt na p. Vitkovského od právnej poradkyne, na ktorú sa obraciam v prípade právneho poradenstva, ako na človeka, ktorý mi v tomto sektore bude vedieť poradiť s maximálnou profesionalitou.Hneď sme sa vrhli na poistné zmluvy, ktoré som mal pouzatvárané, komplet smeich pretriedili a „vyčistili“. Dnes platím menej, s vyššou ochranou a nové uzatváram až po odkonzultovaní s p. Vitkovským. Môžem všetkým,ktorých osloví, prípadne sa neho nakontaktujú iným spôsobom vrele odporučiť jeho služby. Ďakujem

František N., podnikateľ, Vieska

Čo sa týka p. Vitkovského, jeho prácu hodnotím vysoko pozitívne. Keďže som potrebovala ZP auta, kontakt som získala cez internet, oslovila som ho. Ihneď ma kontaktoval a všetky potrebné náležitosti som vybavila e-mailom a telefónom. Potom nasledovali aj iné poistenia, či už moje alebo príbuzných. Vždy bol ochotný, hoci som ho kontaktovala niekedy aj večer alebo cez víkend. Výhodou bolo to, že som nemusela navštevovať poisťovne a veci som vybavila priamo z domu. Ďakujem mu za doterajšiu spoluprácu a prajem veľa spokojných klientov.

Mgr. Anna K., administratívny pracovník, Spišská Belá

P. Vitkovského môžem vrelo odporúčať. Jeho spolupráca je vždy korektná, profesionálna, zodpovedná. Veľmi nám pomohol pri poistkách, pri hypotéke. Ak boli nejaké nejasnosti, promptne zareagoval a trpezlivo vysvetlil. Preto ak máte nejaký problém a potrebujete poradiť, kľudne sa na neho obráťte.

Mgr. Eva P., mamička na materskej dovolenke, Lehota

Doporučenie p. Vitkovského som dostala od môjho známeho, ktorý bol s jeho službami nad mieru spokojný. Opísal mi priebeh spolupráce a nakoľko som potrebovala PZP, tak som ho kontaktovala.Vypýtal si podklady a vypracoval mi cenovú ponuku, s ktorou som bola nad mieru spokojná. Pri ďalšom našom stretnutí mi pomohol s poistkou na dovolenku, bol ochotný prísť k nám domov. Je to veľmi vzdelaný, milý mladý muž, ktorý ma prehľad, čo je veľmi dôležité, nechali sme si poradiť a taktiež vyhovel našim požiadavkám. Jeho prístup a znalosť svojej profesie je maximálne profesionálny. Prajeme mu veľa pracovných aj osobných úspechov.

Milota K., ošetrovateľská starostlivosť o pacienta, Veľké Ripňany

Marek mi profesionálne a rýchlo poradil ako v poistení, tak aj v investovaní. Dlhé roky praxe sa u neho odzrkadlili v profesionálnom prístupe, flexibilite a širokom rozhľade o produktoch. Využiť jeho služby vrelo odporúčam.

JUDr. Miroslav P., exekútorský koncipient, Topoľčany

Profesionálne vystupovanie a prístup. Samozrejmosťou zo strany p. Vitkovského je promtné riešenie problémov a dostupnosť 24/7. Po vyše ročnej spolupráci mám jednoznačne pozitívne skúsenosti a nemám problém odporučiť jeho služby ďalej.

Bc. Matúš G., študent VŠE Praha, Topoľčany

Mareka poznám už pár rokov. Čo sa týka práce je ústretový, trpezlivý, snaží sa vyhovieť každému nakoľko pomohol aj mojej rodine. Ak má niekto problém len odporúčam.

Janka H., profesionálny kaderník, Veľké Ripňany

Bc. Marek Vitkovský svojím prístupom mne ako klientke pomohol v pochopení vecí súvisiacich s poistením. Pri vytváraní poistky mi trpezlivo vysvetľoval veci mne neznáme. Vždy mi to podal jasne, s patričným vysvetlením a uvedením konkrétnych príkladov. Dokázal vybrať pre mňa ako mladého človeka vhodnú poistku s odpovedajúcimi benefitmi. Pri akýchkoľvek nejasnostiach bol vždy k dispozícii, či už prostredníctvom e-mailu alebo telefonicky. Svojou flexibilnosťou dokáže vyhovieť mojim požiadavkám a je možné sa na neho obrátiť s akýmkoľvek problémom. Ja ako klientka som veľmi spokojná.

Mgr. Lenka K., študentka doktorandského štúdia PriF UK, Bratislava

Pán Vitkovský-jeden spoľahlivý, ochotný človek pomôcť druhým radou aj podať pomocnú ruku pri vybavovaní rôznych záležitostí ohľadom poisťovníctva, úverov a pod. Môžem len vrelo doporučiť, mne pomohol a bol som veľmi spokojný s jeho službami.

Irenej Š., team leader, Trnava

Marek v oblasti financií radí mojej rodine už niekoľko rokov. Snaží sa v čo najkratšom čase poskytnúť kvalitné a profesionálne poradenstvo. Bez ohľadu na časovú tieseň. Jeho široký rozhľad a flexibilita ma presviedča o tom, že sa na neho vždy môžem spoľahnúť. Je ústretový a ochotný pre zákazníka urobiť maximum. Ďakujem, mu za to, že som jeho klientka. Môžem len odporúčať.

Zdenka Ž., administratívny pracovník, Topoľčany

Kvalitné služby šité na mieru, vyčerpávajúce odpovede, komplexnosť služieb, vždy ochotný pomôcť, flexibilný, to je Marek, vrelo odporúčam v oblasti financií, človek pokojne spáva.

Mgr. Ludmila T., profesionálny vodič, Veľký Krtíš

S p. Vitkovským mám len tie najlepšie skúsenosti. Vždy keď cestujem, využívam sprostredkovanie cestovného poistenia. Vždy ústretový prístup, dobrá rada a pomoc pri poistnej udalosti sú samozrejmosťou. Poistný a finančný trh je veľmi komplikovaný a dynamický, vždy si nechám radšej poradiť od odborníka, ktorému dôverujem, od p. Vitkovského.

Ing. Monika O., samostatný odborný radca, Topoľčany

Naša spolupráca s Marekom začala potešujúcim znížením sumy PZP, pokračovali sme uzatvorením poistenia a sporenia. Marek bol úprimný, ústretový a samozrejme, jeho prístup bol vysoko profesionálny. Vždy bol ochotný odpovedať na akúkoľvek našu otázku, či už osobne, telefonicky alebo e-mailom. Tešíme sa na ďalšiu našu spoluprácu a maximálne odporúčame!

Daniela B., mamička na materskej, Veľké Ripňany

Spoluprácu s pánom Vitkovským som začala kvôli poisteniu auta. S jeho prístupom, ochotou a flexibilnosťou som bola veľmi spokojná a teším sa, že naša spolupráca pokračuje aj naďalej. Či je to hľadanie možnosti sporenia, investovania alebo poistenia domácnosti, viem, že urobí všetko pre to, aby zozbieral všetky ponuky a možnosti a pomohol vybrať tú najvhodnejšiu a najvýhodnejšiu.

Ing. Darina K., Bratislava

Marek Vitkovský

Pomáham ľuďom pri výbere finančných produktov. Dbám o to, aby ZÁUJMYPOTREBY KLIENTOV boli vždy na PRVOM MIESTE

Mojou osobnou prioritou je: ODBORNOSŤ, DISKRÉTNOSŤĽUDSKÝ PRÍSTUP ku každému klientovi.

mobil: 0915 742 873

email: marek@vitkovsky.sk 
web: www.VITKOVSKY.sk

Chcete menej platiť za svoje produkty?

Máte pocit, že veľa platíte za Vaše finančné produkty, alebo potrebujete prehodnotiť aktuálnosť Vašej poistnej ochrany? Napíšte mi, rád Vám odpoviem na Vaše otázky.

Meno:
E-mail:
Telefón:
Správa: