Sporenie a investovanie

Mám záujem o:

Suma:
Ako dlho chcete sporiť/investovať?
Interval:
Aké máte skúsenosti?
Aké podielové fondy hľadáte?
Podrobnejšie požiadavky:
Meno a priezvisko:
Telefonický kontakt:
Email:
Bydlisko (PSČ):

Sporenie a investície

Sporenie a investície sa každého z nás v určitej miere dotýkajú. Či už pôjde o úspory na dôchodok alebo aktívne investovanie, dobrý prehľad o možnostiach je základom pre kvalifikované rozhodnutie.

Hľadáte výhodný spôsob zhodnotenia svojich úspor? Chcete sporiť, ale neviete na koho sa obrátiť? Láka vás investovanie, ale nemáte čas sa venovať štúdiu všetkých informácií? Vyplňte krátky formulár, rád vám pripravím riešenie na mieru vašim potrebám. 

Koľko stojí Vaša ponuka?

Za vypracovanie Vašej ponuky nič neplatíte, je BEZPLATNÁ. Moja odmena je vyplatená príslušnou finančnou inštitúciou za uzatvorenú zmluvu, ktorej výšku Vám viem v prípade písomného vyžiadania vyčísliť. Mojím cieľom nie je spoplatniť ponuku sporiaceho plánu, ani prípadnú konzultáciu, ale pomôcť Vám vytvoriť finančnú rezervu, prípadne pomôcť zhodnotiť Vaše financie.

Prečo by ste si mali dať vypracovať ponuku?

Sporenie a investovanie je na prvý pohľad pre väčšinu klientov to samé. Avšak zásadný rozdiel spočíva v tom, či je Vaším primárnym cieľom vytvoriť finančnú rezervu pre nečakané situácie, prípadne sa finančne pripraviť na Vysokoškolské štúdiá Vašich detí, alebo efektívne zhodnotiť Vaše finančné prostriedky.