Chcem poistiť svoj majetok

Mám záujem o:

Typ nehnuteľnosti:
Rok kolaudácie
Rok rekonštrukcie
Hodnota nehnuteľnosti
Suma
Hodnota domácnosti:
Suma
Podrobnejšie požiadavky:
Meno a priezvisko:
Telefonický kontakt:
Email:
Bydlisko (PSČ):

Poistenie domácnosti a nehnuteľnosti

Poistenie domácnosti a nehnuteľnosti pomôže znížiť nemalé finančné výdavky za znovuobstaranie majetku, napríklad pri zničení požiarom, výbuchom, vyplavením, krádežou alebo vandalizmom a ďalšími neočakávanými udalosťami.

Je nutné odlišovať poistenie domácnostipoistenie nehnuteľnosti, aj keď hlavne u poistenia bytov dochádza často k ich zámene. Poistenie domácnosti sa totiž vzťahuje len na veci, ktoré patria k domácnosti, ako je napr nábytok, elektronika, cennosti a iné. Na druhej strane poistení nehnuteľností sa vzťahuje iba na poistenú stavbu, nie teda na veci, ktoré táto stavba vo vnútri obsahuje.

Jednoduché porovnanie poistenia domu

Pomôžem vám vybrať najlacnejšie poistenie domu vďaka prehľadnému porovnaniu ponuky poisťovní. Stačí vyplniť niekoľko údajov.

Poistenie zodpovednosti - človek je plne zodpovedný aj za škody, ktoré nespôsobil úmyselne. Ak nie je poistený, môžu sa skúsenosti získané z vlastných chýb pekne predražiť. Preto je tu poistenie zodpovednosti za škodu, ktoré vás ochráni pred väčšinou škôd, ktoré môžete spôsobiť druhým.

Koľko stojí Vaša ponuka?

Za vypracovanie Vašej ponuky nič neplatíte, je BEZPLATNÁ. Moja odmena je vyplatená príslušnou finančnou inštitúciou za uzatvorenú zmluvu, ktorej výšku Vám viem v prípade písomného vyžiadania vyčísliť. Mojím cieľom nie je spoplatniť ponuku šitú na mieru, ani prípadnú konzultáciu, ale pomôcť Vám ochrániť Váš majetok.

Prečo by ste si mali dať vypracovať ponuku?

Často sa stretávam so snahou klientov o zveľaďovanie svojho majetku, či už rekonštrukciou alebo modernizáciou vybavenia domácnosti. Každá takáto úprava stojí nemalé peniaze a veľakrát radosť s niečoho "nového" zatieni nutnosť ochrániť si svoj majetok. Tak ako sa prerába nehnuteľnosť, malo by sa myslieť aj na zmenu poistného krytia. Práve vypracovaním nezáväznej ponuky získate prehľad o požadovanom krytí a viete tak predísť nemilému prekvapeniu v prípade poistnej udalosti.